Plytelių montavimas ant karkaso

Aliuminio karkasas plytelėms naudojamas kompensuoti  kreivą reljefą , aukščių skirtumus. Dažniausiai taip būna terasose ant žemės. Pagrindas yra sukietinamas kuo imanoma labiau. Tiesiama geotekstilė. Pagal reikiamą aukštį pasirenkamos reguliuojamos atramos , ant jų  aliuminis kryžiuojamas dvejais sluoksniais vienas ant kito sudarydamas dvigubą karkasą .

Terasos montavimas su 2 cm storio plytelėmis yra populiarus ir modernus pasirinkimas, nes plytelės yra estetišką ir ilgaamžį grindų dangos pasirinkimas. Norint sėkmingai atlikti terasos montavimą su 2 cm storio plytelėmis, reikia pasirinkti tinkamus priedus ir sprendimus. 

Akimirkos iš darbų eigos, kuriose sumontuotas karkasas ant kurio sudėtos montuojamos 2 cm storio akmens masės plytelės. 

Karkasas gali būti formuojamas dviem tipais: viengubo ir dvigubo karkaso. Karkaso tipo pasirinkimas priklauso nuo esamos situacijos objekte, priklausomai ar terasa montuojama ant žemės, stogo ar kitos dangos. 

Atstumai tarp aliuminio sijų priklauso nuo pasirinkto aliuminio ir pasirinktos medžiagos . Bet viršutis sluoksnis visada dedamas tokiu atstumu koks yra plytelės matmuo.

Pagal reikiamą aukštį pasirenkos reguliuojamos atramos ant kurių dedasi dvigubas arba viengubas aliuminio karkasas , ant kurio tvirtinasi specialūs laikikliai plytelėms, ant jų dedasi guminė tarpinė ir viskas užsidengia plytele.

Profesionalus lauko terasinių plytelių terasos projekto sąmatos sudarymas

Išskirtiniai profesionalūs priedai šias plyteles leidžia montuoti įvairiais būdais, pateiksime optimaliausią medžiagų komplektą pagal Jūsų terasos projektą.

Svarbu

Greito klojimo sistema  leidžia plyteles sumontuoti pačiam be brangių specialistų pagalbos. Plytelės nereikalauja specialaus pagrindo, skiedinio ar klijų. Šia plytelias galima montuoti ant  reguliuojamų atramų, ant esamo pagrindo, žolės ar smėlio.

Informacija

Šias plyteles lengva montuoti, paprasta pakeisti. Plytelės atsparios apkrovoms, kintamoms skirtingoms klimato sąlygoms, temperatūrų skirtumų šuoliams, saulės spinduliams, pelėsiui ir samanoms. Taip pat šios plytelės yra atsparios dideliam šalčiui.

Kokybė

Produktai išsiskiria natūralumu, aukšta kokybe, atsparumu UV spinduliams, drėgmei ir dėmėms, tvirtumu. Puikus kokybės ir kainos santykis norintiems įgyvendinti nestandartinius terasų ar balkonų sprendimus.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g.35, Pagiriai
El.paštas: info@plytelesterasoms.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.